Hvem er vi?

Nanna Søndergaard

Indehaver og ejendomsmægler, MDE

Jeg kommer oprindeligt fra Svendborg, og er bosiddende i Strøby på Stevns
- Uddannet finansøkonom 2005 fra Niels Brock
- Uddannet ejendomsmægler 2007 fra Erhvervsakademi Sjælland
- Overtog DanskeBolig Knud Erik Jørgensen i 2013

Primære områder:
- Vurderinger Faxe og Stevns
- Fremvisninger og salg Faxe og Stevns
- Kontakt til sælger og køber ved aftale køb/salg

Mobil: 20 65 27 57  kontor: 56 71 30 40 / 72 62 63 22
Mail: nanna@danskebolig.dk

Casper Borgholt

Salg og vurdering

Jeg kommer oprindeligt fra Næstved og bor i Faxe.
- Uddannet Finansøkonom 2017 fra EASJ
- Færdig som ejendomsmægler primo 2019
- Ansat siden 2016

Primære områder:
- Vurderinger Faxe
- Fremvisninger og salg Faxe og Stevns
- Kontakt til sælger og køber ved aftale køb/salg
- Administrative opgaver ifbm. før-og eftersalg
- Annoncering sociale medier

Mobil: 27 21 98 20  kontor: 56 71 30 40
Mail: casper@danskebolig.dk

Jacob Bøttern

Traniee

Jeg kommer oprindeligt fra Faxe og er bosiddende i Næstved.
- Uddannet Finansøkonom 2018 fra EASJ
- Færdig som ejendomsmægler primo 2020
- Ansat siden 2017

Primære områder:
- Vurderinger
- Fremvisninger og salg Faxe og Stevns
- Kontakt til sælger og køber ved køb/ salg
- Administrative opgaver ifbm. Før- og eftersalg
- Annoncering sociale medier

Mobil: 61 31 51 69  kontor: 72 62 63 22
Mail: jacob@danskebolig.dk

Charlotte Guldager

Sagsbehandler I Faxe afd.

Bosiddende i Køge med sin familie.
- Uddannet sagsbehandler på ejendomsmægler kontor i 2003
- Ansat siden 2014

Primære områder:
- Købsaftaler og eftersalg
- Berigtigelser
- Tlf. og booking af aftaler

Kontor: 56 71 30 40
Mail: charlotte@danskebolig.dk

Berit Damgaard

Sagsbehandler i Faxe afd.

Jeg kommer oprindeligt fra Næstved, men har boet i Strøby på Stevns siden 1999
- Uddannet detailhandel/kontor
- Ansat siden 2015

Primære områder:
- Førsalg og opstart af nye ejendommen
- Annoncer Aviser
- Hjemmeside
- Tlf. og booking af aftaler

Kontor: 56 71 30 40
Mail: berit@danskebolig.dk

Hava Tulumcu

Sagsbehandler i Faxe afd.

Jeg er bosiddende i Strøby Egede på Stevns
- Uddannelse kontor
- Ansat siden 2017

Primære områder:
- Annoncer
- Bogholderi
- Førsalg og opstart af sager
- Tlf. og booking af aftaler
- Ejendomsadministration

Kontor: 56 71 30 40
Mail: hava@danskebolig.dk

Susanne Lydolph

Sagsbehandler i Stevns afd.

Jeg bor i Strøby på Stevns med min familie.
- Uddannet sagsbehandler 2010
- Ansat siden 2017

Primære områder:
- Købsaftaler og tilhørende eftersalg
- Førsalg og opstart af nye ejendommen til salg
- Tlf. og booking af aftaler

Kontor: 72 62 63 22
Mail: susanne@danskebolig.dk